بیانیه محمد مختاری جانباز انقلاب در حمایت از دکتر بابک رضازاده

بیانیه محمد مختاری جانباز انقلاب در حمایت از دکتر بابک رضازاده
بهمن 18, 1398
182 بازدید

محمد مختاری وکیل پایه یک دادگستری و کاندیدای مجلس شورای اسلامی دور یازدهم از حوزه مشگین شهر است.

مردم شریف مشگین شهر سلام علیکم.
✳️همرزمان و همسنگران عزیزم سلام علیکم

📢اینجانب محمد مختار فرزند زکی اله به لطف و نظر خداوند متعال در طول هشت سال دفاع مقدس سرباز انقلاب و وطن بودم .بنده به همراه خیلی از دوستانم به جبهه حق علیه باطل رفتیم تا این انقلاب زنده بماند. تا دست بیگانگان بر خاک وطنمان ، به ناموس و شرفمان نرسد.

✅خوشحالم در مهمترین و سخت ترین آزمون دوران زندگی ام در پیشگاه خدا پا پس نکشیده و بهترین عضو جسمم را تقدیم اسلام نمودم . سالها بود افسوس می خوردم در غم جدایی از یاران شهیدم ، از بنی هاشم ها. باکری ها و همت ها .در این سالهای فراق درد و غمم را هیچ چیز تسکین نمی داد جز تلاش جهت استمرار و تحقق اهدافشان در عرصه های سیاسی ، فرهنگی و خدمت به خلق و دفاع از حقوق آنها در دادگاه های تالی و عالی و صحنه های انتخاباتی.

🤺برای یک سرباز فرقی نمی کند لب خط مقدم اتش باشد یا پشت جبهه ، دستانش خالی یا پرباشد باید فداکاری کند تا انقلاب به دست نا اهلان و نا محرمان نیفتد. لذا این سالها که تورم شدید و گرانی های سرسام آور سفره های همشهریانم را کوچکتر ، فقر و نداری و بیکاری آنها را تهدید می کرد . علارغم جسمانی رنجور ناشی از تیروترکش یادگاری های جنگ بر خود واجب دانستم بار دیگر کمر همت بستم و در جهت حل مشکلات آنها قدم بردارم .می دانستم راه پر فزاز و نشیبی در پیش رو دارم . اسحله ام قلم بود و فشنگم بیان حقیقت.

❎این بار نه به جنگ بیگانگان بلکه به جنگ زرو زور و تزویر آمده بودم. آمده بودم تا مردم رنج دیده وکالتشان را بر عهده حقیر دهند و صدای رسای آنها در کشور باشم ‌، صدای پدرانی با دستهای پینه بسته ، صدای مادرانی با نغمه ی چه کنم چه کنم برای شام و نهار . صدای پسران و دختران تحصیل کرده ی بیکار ، صدای نو عروسان بی جهاز و صدای تک تک جانبازان و خانواده های شهیدی که بخاطر بی لیاقی برخی مسئولین داغ دلشان تازه شده بود و تحت شدید ترین توهین ها و فشارها توسط همین انقلابی نما ها بودند.

🔰 طبق پیش بینی ها از همان روزهای اول با انواع توهین ها و تهمتهای یک ستاد خاص که نام و آدرسش بر هیچ کس پوشیده نیست عاماج شدیدترین الفاظ قرار گرفتم .اما بنده از مرگ نترسیدم و نخواهم ترسید از تیر نترسیدم واز سنگ نخواهم ترسید. ادامه دادم. نه سر خم کردم و نه پا پس کشیدم و نه زمین افتادم. به لطف و نظر خداوند متعال و دعای شما همشهریان حق طلب ایستاده ام. این ایستادگی و عدم تسلیم باعث خشم خناثان و بدخواهان گشت تا طومار نویسان و ایمان فروشان از ضعف ساختاری استفاده و این فرزند انقلاب را فدای ملک ری و صندلی سبز کنند. آنها با جمع آوری صدها امضای جعلی و اسناد جعلی و شاهدان آخرت فروش سبب شدند این جانب با سوابق درخشان و اثبات شده برچسب عدم التزام به اسلام بخورم که حاضرم جانم را فدایشان بکنم.

📣ملت شریف مشگین شهر بدانید و آگاه باشید من با عهدی که با امام راحل و شهدای انقلاب بسته ام پایبندم من شیفته و فریفته میز ریاست و قدرت نبودم که با سنگ اندازی آنها از مسیرم و اهداف دلسرد شده و لباس عافیت بر تن کنم.بدخواهان و جاهلان و طومار نویسان بدانند هرگز اجازه نخواهیم داد این درخت پر برکت و تنومند انقلاب و خانه ملت به دست نا اهلان بیفتد.

💹لذا پس از شور و مشورت با دوستان و همرزمانم و کسانی که میدانم تحت هیچ شرایطی آخرت خود را فدای دنیای کسی نمی کنند و توکل بر خداوند متعال و کسب اجازه از محضر شهدای گرانقدر بنا دارم از فرزند شهید و داغ دیده و پروش یافته مکتب شهادت و ایثارگری و انقلابی اصیل و واقعی شهرم جناب آقای #دکتر بابک رضازاده حمایت کنم .

✅میخواهیم به جنگ تزویر رویم. سینه از من . سخن از من .بگذارید مرا تخریب کنند فحاشی کنند و پرده دری. بگذارید آنچه لایق خودشان است بر ما بگویند.

✅ دیروز در کنار پدرش جنگیدیم و پیروز شدیم او فدا شد و من ماندم شاید برای امروز .پس کنار پسرش خواهم جنگید. من می مانم تا به سلامت برود. پیروز شود جنگ با تزویر را .
“بخاطر وطن ‌. بخاطر شهدا”

✅”گر پدر نیست ، تفنگ پدری هست هنوز.
گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند.
توی گهواره چوبی ، پسری هست هنوز.
آب اگر نیست نترسید ، که در قافله مان.
دل دریایی و چشمان تری هست هنوز”

🌷سلام بر شهدا . سلام بر دکتر عزیز.🌷

مورخه ۱۳۹۸/۱۱/۱۶محمد مختاری وکیل پایه یک دادگستری و فعال سیاسی و اجتماعی عدالتخواه

برچسب‌ها: