شرح زندگی جوانی تا کنون

شرح زندگی جوانی تا کنون
مهر 15, 1398
216 بازدید

وی کار پزشکی خود را در مرکز بهداشت شعبان شروع کرد و در آن واحد مشغول به کار شد. وی ظرف دو سال با نشان دادن قابلیت های مدیریتی خود در سال 1376 به عنوان معاون درمان شبکه بهداشت مشکین شهر انتخاب شد

وی کار پزشکی خود را در مرکز بهداشت شعبان شروع کرد و در آن واحد مشغول به کار شد. وی ظرف دو سال با نشان دادن قابلیت های مدیریتی خود در سال 1376 به عنوان معاون درمان شبکه بهداشت مشکین شهر انتخاب شد و سپس در اردیبهشت ماه 77 به عنوان رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) منصوب شد و در ابتدای سال 1378 سِمَت ریاست بیمارستان طالقانی اردبیل به وی پیشنهاد شد که آنرا پذیرفت.

در بهمن ماه همان سال همزمان رئیس بیمارستان ولیعصر مشگین شهر نیز شد و این بیمارستان توسط دکتر رضازاده و همکاران محترم ایشان تجهیز شد. در همان سال برای اولین بار بخش فتوتراپی در مشکین شهر راه اندازی شد. در سال 79 دستگاه ماموگرافی برای اولین بار در استان اردبیل خریداری و در بیمارستان مشکین شهر نصب و راه اندازی شد. با توجه به نبود دندانپزشک برای اولین بار آقای دکتر بهکار جذب بیمارستان مشکین شهر و مشغول بکار گردید و خدمات قابل توجهی را در حوزه درمان به مردم مشگین شهر ارائه کرد.

در همان سال ارتوپد محترم آقای دکتر فرهنگ در مشکین شهر جذب و مشغول بکار شد. کمبود متخصص در بیمارستان ولیعصر مشگین شهر باعث شد تا دکتر رضازاده اقدام به جذب سایر تخصص ها از جمله اطفال (آقای دکتر وحید و فرج زاده و اصغری) نماید و روز به روز بر تعداد متخصصین بیمارستان افزوده شد.

بخش آی سی یو نیز برای اولین بار در مشکین شهر راه اندازی گردید و سی سی یو در محل جدید با 9 تخت راه اندازی شد.

در سال 84 مشکین شهر به عنوان بیمارستان پایلوت استان اردبیل انتخاب و جز بیمارستان های برتر کشور انتخاب گردید. بیمارستان ولیعصر جزء بیمارستان های برتر استان و دارای درجه یک شد. در سال 86 بیمارستان به تخت های تاشو جهت همراهان، تلویزیون و تلفن برای بیماران مجهز شد که در سطح استان اردبیل بی نظیر بود و حتی بیمارستان های شهر اردبیل نیز از چنین خدمات و تجهیزاتی بی بهره بودند. این ارتقای تجهیزات در مشگین شهر جزو معدود مواردی است که مشگین شهر از شهرستان اردبیل پیشی گرفته است.

8 باب خانه سازمانی احداث گردید. دستگاه های دیالیز در سال 78 با کمک مرحوم آیت الله نوریزاده نماینده وقت برای اولین بار در مشکین شهر خریداری و نصب شد. بانک خون شهرستان مشکین شهر باز هم با کمک مرحوم آیت الله نوریزاده برای اولین بار در مشکین شهر راه اندازی شد. در سال 87 دستگاه لاپاروسکوپی برای اولین بار خریداری، نصب و راه اندازی شد. دستگاه سنگ شکن در سال 79 راه اندازی شد. ساخت و راه اندازی فوریت های پزشکی رضی، مرادلو، فخرآباد، داخل شهر و راه اندازی فوریت های پزشکی خارج از نوبت و سیستم شعبان، دریافت مجوز بیمارستان 170 تخت خوابی برای مشکین شهر در سال 87 و … بخشی از اقداماتی است که بابک رضازاده در دوران مسئولیت خود در بیمارستان ولیعصر مشگین شهر انجام داد.

با تلاشهای وی در سال 1378 انجمن حمایت از بیماران کلیوی برای اولین بار در مشکین شهر تاسیس شد.

 در سال 1382 برای شرکت در انتخابات شورای شهر مشگین شهر اقدام کرد و با حمایت مردم به عنوان عضو شورای شهر مشکین شهر انتخاب گردید و به مدت دو سال ریاست شورای شهر مشگین شهر را به عهده داشت.

در سال 83 با پیگیری های شورای شهر که دکتر رضازاده ریاست آنرا بر عهده داشت برای اولین بار هتل ساوالان تاسیس و تجهیز گردید. بلوار غربی برای اولین بار به سمت اهر احداث شد. فروشگاه رفاه تحویل گرفته شد و در اخیار شهرداری محترم قرار داده شد تا همشهریان از فواید یک فروشگاه بزرگ و مجتمع بهرمند شوند. محل جدید زباله که قبلا در بالادست شهر بود آماده سازی گردید. همچنین پیگیری های مستمری در مورد خیابان 120 متری انجام شد که متاسفانه بنا به دلایل سیاسی ناتمام ماند و به نتیجه نرسید.

برنامه ریزی های لازم جهت تامین مکان، اختصاص زمین و سایر موارد فنی و حقوقی در رابطه با احداث پل معلق در سال 84 توسط اعضای شورا و شهرداری و نماینده ی وقت انجام شد.

شهرک مکان شهر در سال 84 برنامه ریزی و به مرحله انجام رسید. ساختمان های سبلان سبز در سال 85 استارت زده شد. برای اولین بار اعتبارات عمرانی با توجه به پیگیری های مستمر از فرماندار محترم وقت دریافت شد. پروژه تله سیژ نیز در دوران عضویت جناب دکتر رضازاده در شورای شهر استارت خورد.

 در سال 84 به عنوان رئیس حمایت از مستمندان آل یاسین انتخاب شد.

در سال 1385 به عنوان عضو و نایب رئیس حمایت از معلولین شهید فیاض بخش انتخاب گردید و در برهه ای هم به عنوان سرپرست انتخاب شد.

در سال 86 به عنوان عضو کمیته انفورماتیک استان اردبیل انتخاب گردید و در همان سال به عنوان عضو معتمدین معین بنیاد شهید استان اردبیل انتخاب شد.

در سال 87 به عنوان عضو مجلس ایثارگران کشور انتخاب شد.

در سال 88 از طرف فرماندار وقت به عنوان مشاور فرماندار مشکین شهر انتخاب شد و به مدت 6 سال به ارائه مشورت در امور حساس شهر به فرمانداری مشغول شد. با فراغت از سمت مشاور فرمانداری، با دعوت استانداری به عنوان مشاور استاندار استان اردبیل مشغول شد و تا به امروز در حال ارائه مشاوره به استاندار می باشد.

 وی علاوه بر فعالیت های اجتمای و سیاسی در حوزه ورزش نیز فعالیت داشته و در سال 89 به عنوان رئیس هیئت والیبال شهرستان مشکین شهر مشغول به خدمت شد.

در سال 1389 بعد از 12 سال ریاست بیمارستان های مشکین شهر به عنوان مدیر شبکه بهداشت نیز مشغول بکار شد.

در سال 89 به عنوان مدیر شبکه بهداشت نیر انتخاب شد. تعمیر و تجهیز کامل مرکز بهداشت داخل شهرستان نیر از جمله اقداماتی بود که با شروع مسئولیت در آن پست نسبت به انجام آن اقدام کرد. راه انداز فوریت های پزشکی در شهر کورائیم نیز جزو اقدامات وی بود. خانه های بهداشت نیر وضعیت مناسبی نداشتند. لذا تعمیر کلیه ی خانه های بهداشت شهرستان نیر در اولویت قرار گرفت و تمام خانه های بهداشت تعمیر شدند.

در دوران مسئولیت بابک رضازاده در شهرستان نیر، مرکز بهداشت نیر در اکثریت آیتم های بهداشتی در استان اردبیل مقام اول را کسب کرد.

علاوه بر تعمیر خانه های بهداشت داخل شهر نیر، مجوز مراکز بهداشتی برای مشیران، قره قیه و کجنق گرفته شد که متاسفانه مرکز کجنق فعلا راه اندازی نشده است و نیاز به پیگیری مسئولان فعلی دارد.

در سال 91 به عنوان مدیرشبکه بهداشت گرمی مشغول به خدمت شد. در مدت خدمت در این سمت 9 خانه بهداشت در گرمی ساخته شد. کلیه مراکز بهداشتی این شهر تعمیر شدند. کسورات مراکز بهداشت و بیمارستان به حدود یک ششم کاهش یافت و درآمد بیمارستان به دو برابر درآمد قبلی رسید. آیتم های بهداشتی این شهر به صورت قابل توجهی رشد کرد. همچنین جهت رفاه حال بیماران تعدادی تخت تاشو برای بیمارستان گرمی خریداری شد.

در سال 93 در دانشگاه علوم پزشکی به عنوان رئیس دبیرخانه ی هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی اردبیل انتخاب گردید و در همان سال همزمان مدیریت بیمارستان فاطمی اردبیل را هم بر عهده گرفت.

در سال 94 جهت کاندیداتوری در انتخابات مجلس دهم مشکین شهر ثبت نام نموده و با وجود اینکه چند سال اخیر در هیچ سمت سیاسی فعالیت نداشت صرفا با لطف و اعتماد مردم مشگین شهر موفق به کسب …… رای از طرف مردم شده و به عنوان سومین نفر از طرف مردم مشکین شهر انتخاب شد.

دکتر بابک رضازاده در سال95 به عنوان مدیرکل انتقال خون استان اردبیل انتخاب گردید و به مدت سه سال مشغول خدمت شد. دستگاه بلاست فریزر برای مرکز مشکین شهر و پارس آباد زمان مدیریت ایشان خریداری شد.

جهت صرفه جویی در مصرف انرژی مرکز بهداشت مشگین شهر به پنجره های دوجداره و پکیج تجهیز شد. سانتریفیوژ، یخچال و فریزر، کامپیوتر های جدید و سایر ملزومات اداری برای مشکین شهر خریداری و ارسال شد.

ضایعات پلاکت به مقدار قابل توجهی کاهش یافت و از پنجاه درصد به حدود سه درصد رسید. کاهش کلیه رده های خونی برای اولین بار به زیر دو درصد.

بیمارستان های استان تحت پوشش صد درصدی قرار گرفت. در شش ماهه اول سال 95 انتقال خون استان صد روز پرخطر داشت که با مدیریت استراتژیک این عدد بعد از سال 96 به صفر رسید و استان هیچ روز پرخطری نداشته است.

ماشین مخصوص حمل پلاسما خریداری شد. همچنین دوره ی مدیریت هموویژلانس به صورت مشترک با کشور فرانسه در طول شش ماه انجام شد. کاهش شدید مارکرهای خونی از دیگر خدماتی بود که در زمان مدیریت دکتر رضازاده محقق شد.

در سال 96 به مدت دو سال به عنوان رئیس شمال غرب انتقال خون کشور شامل استان های زنجان آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و اردبیل انتخاب شدند.

در سال 98 مسئولیت بیماران خاص و کلینیک های ویژه ی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل را برعهده گرفت و بلافاصله نسبت به خرید 7 دستگاه دیالیز برای استفاده در بیمارستان ولیعصر مشگین شهر اقدام کرد. این دستگاه ها اخیرا به بیمارستان مشگین شهر تحویل داده شدند. همچنین خرید 5 دستگاه دیگر در برنامه کاری ایشان قرار دارد و پیگیری های لازم را انجام می دهند.